ТОВ «Проектний та науково-дослідний інститут по газопостачанню, теплопостачанню та комплексному благоустрою міст і селищ України «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» (ЄДРПОУ: 34694548) здійснює основну діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах (КЗЕД 71.12).

ТОВ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» зареєстроване 18.10.2006 р. Шевченківською районною адміністрацією м.Києва. Юридична адреса: м.Київ, вул.Тургенєвська, 38.

Інші види діяльності – діяльність у сфері архітектури (КЗЕД 71.11); технічні випробування та дослідження (71.20); дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук (72.19); інша професійна, наукова та технічна діяльність (74.90).

 

Від часу створення ТОВ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» досягло впевнених позицій на вітчизняному ринку інженерно-консультативних послуг (насамперед, з точки зору впливу на цільовий ринок) та у формуванні споживчого попиту на свою продукцію завдяки наявному потенціалу, насамперед високому рівню компетенції його персоналу, які дісталися йому в спадок від однойменного акціонерного товариства ПАТ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» (ЄДРПОУ: 03329031), котре виступило в 2006 р. засновником підприємства.

ПАТ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» з 1946 р. виконував проектні та науково-дослідні роботи по газопостачанню та теплопостачанню міст, селищ і сіл України, захисту від корозії підземних металевих споруд, комплексного благоустрою населених пунктів, АСУТП та телемеханіки. За час своєї діяльності інститут виконував функції головної проектної організації України (з 1976 р.) та територіальної діяльності у промисловому будівництві (з 1999 р.), а також був включений в перелік базових організацій Мінбудархітектури України (з 1993 р.). Інститутом розроблено понад 30 нормативно-технічних документів (ДБН, ДСТУ, ДНАОП, НАПБ, тощо). Протягом останніх років ПАТ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» в значній мірі локалізував (майже припинив) свою профільну діяльність.

ТОВ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» спеціалізується на створенні об'єктів архітектури, які за складністю архітектурно-будівельного рішення та/або інженерного обладнання належать до I, II чи III категорії складності та має формальний статус компанії повного циклу (спроможна залучати до виконання робіт різних постачальників обладнання, різні підрядні фірми для виконання робіт «під ключ»).

Працівники ТОВ «УКРНДІІНЖПРОЕКТ» пройшли професійну підготовку до атестації (сертифікації) інженерів-проектувальників (головних інженерів проекту) за навчальними програмами з підвищення кваліфікації (погоджені Мінрегіоном України і Держархбудінспекцією України), атестацію в системі персонального ліцензування спеціалістів (згідно зі ст.17 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст.31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 23 травня 2011р. та Постанови КМ України № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт/послуг, пов'язаних із створенням об'єктів архітектури»), а також включені до реєстру атестованих осіб.